KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188054
nr 1418 8054
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, Signerad, blandteknik, komposition, yttermått inklusive ram: 35x32
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:26:24
12/9 09:48:27